iş yaşamında eskrim


Kendinize zaman ayırıp keyifli saatler geçirirken bir yandan da iş yaşamında sizi öne çıkartacak avantajlar kazanmak ister misiniz? Bilgisayar başından kalkıp spor yaparken bir yandan da iş yaşamının altın anahtarını elde etmek fikri kulağa nasıl geliyor? Günümüzün rekabetçi ortamında kurumların başarısı, kurum  yöneticilerinin kişisel özellikleriyle de doğru orantılıdır. Analiz yeteneği, sabır ve doğru zamanlama, hızlı reaksiyon, hızlı karar verebilme özelliği, soruna odaklanabilme, konsantrasyon bunlardan sadece bazılarıdır.
İhtiyaç duyulan temel yönetici özelliklerinin geliştirilmesi ve kişisel özelliklerin en üst seviyeye çıkartılması için iş hayatında eskrim adı altında gerçekleştirdiğimiz bu programa katılmanız yeterli. Yalnız hemen söyleyelim bu program sizi oldukça terletecek.

İş yaşamında eskrim programına aynı kurumun yöneticilerinin birlikte katılması o kurumda koordinasyon, zamanlama ve toplam başarı faktörlerinde önemli iyileştirmeler sağlayacaktır.

“İş Yaşamında Eskrim” programı üç ayrı biçimde yapılmaktadır. Bunlardan ilki bire bir dersler şeklindedir. Eğer zaman sıkıntınız varsa ve Kadıköy’deki salonumuza gelemiyorsanız, sizin çalışma mekanınıza gelebiliyoruz.

İkinci olarak, hem eğlenceli hem de etkili bir etkinlik olarak kurum yöneticilerinin birlikte katılımını gerektiren özel grup etkinlikleri düzenlenmektedir.

Üçüncü olarak da İş Yaşamında Eskrim programı çerçevesinde açtığımız grup bulunmaktadır.